Kategorie šablon

Zobrazit vše 
Průběh objednání, platby, potvzení platby a dodání

Po té, co si zvolíte šablonu, tak klikněte na Koupit design v detailu šablony nebo přímo na Cenu v přehledu šablon. Následně klikněte na K pokladně. Vyplňte své fakturační údaje, e-mail a telefonní čísla v mezinárodním formátu (tedy 00420vašečíslo). Zaškrtněte souhlasy s prohlášením a srozuměním. Zvolte způsob platby, pokud chcete platit kartou máte možnost platby přes Skrill, PayPal či Google. Po zaplacení si uchovejte všechny údaje zobrazené na poslední stránce (především číslo objednávky - Order ID). Je možné, že bude nutné ověření platby - ověření provádí platební centrum, které Vám zavolá a po pozdravení (např. "Hallo") vás v angličtině požádá o potvrzení Vašeho jména (po přečtení Vašeho jména odpovězte "Yes") a potvrzení toho, že jste požádal o objednávku online (opět odpovězte "Yes") Vám bude oznámeno, že obdržíte v brzké době e-mail s odkazem na stažení šablony. Po doručení e-mailu, již stačí kliknout na odkaz pro stažení šablony a na dané stránce kliknout na Download template (pokud bude rozbalení šablony podmíněno zadáním kódu, zadejte číslo objednávky - Order ID), na stejné stránce je možné také stáhnout případné další doplňky, které jsou nutné pro správnou funkčnost šablony (např. jQuery,...). Pokud chcete vystavit fakturu na danou koupi, kontaktujte v angličtině obchodní centrum, dodavatelem je americká společnost.

Ověření stavu objednávky

Zadejte ID objednávky (Order ID):

Stavy objednávky (Status): under (nepotvrzená) / paid and dalivered (potvrzená a doručená)

Často kladené otázky:

1. Jaké jsou výhody nákupu webových šablon?

Hlavní výhodou je cena: obdržíte vysoce kvalitní design za cenu již od Kč 500,-. Nemusíte tedy najímat web designera nebo designerské studio, výrazně tak můžete ušetřit práci člověku, který web zprovozňuje a tak výrazně ušetřit na nákladech. Další výhodou je rychlost: obvykle zabere několik desítek dní dobrému designerovi vytvořit podobný produkt ve stejné kvalitě, zde získáte hotovou šablonu, kterou již jen drobně upravíte pro vaše potřeby.

2. Co všechno obdržím v dodaném balíku?

Poté co zaplatíte a částka je připsána na účet nebo je stržena z karty, obdržíte email s odkazem na stažení .zip souboru. Soubory .zip obsahují: soubory .PSD, HTML soubory (HTML, CSS,...), některé fonty, a několik grafických prvků.

3. V jakých formátech jsou designy dodávány?

Webové návrhy jsou dodávány ve formátu pro Photoshop a v HTML formátu. Fonty jsou přiloženy k Photoshop souboru. Většina designu je kompatibilní s editory Adobe GoLive, Adobe Dreamweaver i Microsoft Frontpage.

4. Jak mohu a nemohu šablonou používat?

Smíte:

  • Vytvořit kteroukoliv webovou prezentaci jakýmkoliv způsobem. Tedy upravit dle vlastního uvážení pro své využití.

Nesmíte:

  • Prodávat a distribuovat šablony dále.
  • Uplatňovat intelektuální nebo exkluzivní vlastnictví kteréhokoliv námi nabízeného produktu, ať upraveného nebo neupraveného. Všechny produkty jsou majetkem poskytovatele (původního tvůrce).
  • Vytvářet více projektů s použitím jedné a té samé šablony (stejný design musíte zakoupit ještě jednou v případě, že budete vytvářet jiný projekt ze stejné šablony).

5. Jaký je rozdíl mezi unikátním (exkluzivním) a neunikatním (neexkluzivním) nákupem?

NEUNIKÁTNÍ (Regular):

Neunikátní nákup znamená, že další lidé mohou zakoupit stejnou šablonu kdykoliv později

UNIKÁTNÍ (BuyOut):

Exkluzivní nákup garantuje, že jste poslední osoba, která zakoupí vybranou šablonu. Po dokončení exkluzivního nákupu je šablona nadobro odebrána z nabídky a už nikdy nebude nabízena dalším zákazníkům. Pouze vy a všichni kdo před vámi zakoupili šablonu neexkluzivně ji vlastní.

6. Je vhodné a výhodné nakupovat exkluzivně šablonu i když už byla prodána dříve?

Ano. Protože pravděpodobnost, že narazíte na stejný design je velice malá. Nyní je na internetu více než 3 000 000 000 webových prezentací.

7. Je platba za licenci jediným poplatkem?

Ano, platba za design je jediným poplatkem, kterým uhradíte licenci. Případné úpravy designu si již vyřizujete sami a můžete například využít profesionálních služeb WebČesky.cz.

8. Je možné zaplatit pouze jednu cenu a získat tak přístup ke všem nabízeným produktům na určitý čas?

Ne, neposkytujeme členské přístupy do archivu.

9. Kdo je dodavatelem licencí?

Fakturačním dodavatelem je Artvertex, Inc., 1618 SHEEPSHEAD BAY RD, Brooklyn, New York 11235, USA. V případě, že chcete využít jiný způsob platby než je nabízen, kontaktujte nás.

10. Je nějaká možnost vrácení produktu?

Protože náš server je pouze prodejce a tento produkt svou podstatou nemůže být vrácen a vyměňován, neposkytujeme vrácení peněz ani výměnu za žádný zakoupený produkt.
Prosíme, seznamte se důkladně s informacemi obsaženými v dodávaných podkladech. V případě dalších dotazů nebo nejasností nás před nákupem kontaktujte. Výjimku tvoří pouze případy, kdy dodaný produkt není dodán tak, jak je popsáno v nabídce. Termín možného dovolání je jeden týden po uzavření nákupu.

11. Objednal jsem si šablonu, ale neobdržel jsem informace, jak produkt stáhnout.

V tomto případě můžete využít kontakt.

12. Při platbě kreditní kartou mi byla částka stržena dvakrát a obdrželi jsme dva emaily od platební brány

Ujistěte se, že obě platby mají rozdílné ID. Pokud je tomu tak, kontaktujte nás co nejdříve, jak obdržíte tyto emaily.

13. Je možné opětovně aktivovat odkaz na stažení, když byl vypnut po 3 dnech?

Ano, kontaktujte nás a připravte si číslo objednávky (order ID).

14. Rádi bychom získali určitý design, ale již není v nabídce.

Design byl prodán exkluzivně. Zkuste se podívat po jiných designech v naší nabídce...

15. Jak mohu upravit design, aby splňoval moji představu o projektu?

V tomto případě kontaktujte profesionály zabývající se tvorbou webových stránek.

16. Jsou designy kompatibilní pro Microsoft FrontPage?

Webové návrhy jsou dodávány ve formátu pro Photoshop a v HTML formátu. Fonty jsou přiloženy k Photoshop souboru. Většina šablon je kompatibilní s editory Adobe GoLive, Adobe Dreamweaver i Microsoft Frontpage. Prosím zkontrolujte si v jakých formátech je design dodáván při objednávce.

17. Co je to Adobe Photoshop?

Adobe Photoshop je grafický editor. Další informace a zkušební verzi Photoshopu najdete na stránkách Adobe.

18. Jaký software doporučujete na tvorbu HTML?

Domníváme se, že Adobe Dreamweaver je nejlepší.

19. Jak mohu upravit flashové části v dodaném designu?

V tomto případě musíte použít Adobe Flash pro úpravu částí designu, doporučujeme dávat přednost šablonám, které nevyužívají Flash, protože jejich úpravy jsou snazší.

20. Když zkouším otevřít soubor s příponou .fla, vždy se zobrazí chybové hlášení ve tvaru Unexpected file format.

Toto znamená, že soubor .fla není kompatibilní s verzí Flash, který používáte. Nainstalujte si novější verzi Adobe Flash, abyste mohli upravit flash nebo nás kontaktujte a my se pokusíme soubor převést šablonu do vašeho formátu.

21. Mohu upravit flash v programu Swish?

Ne. Naše flash soubory můžete editovat pouze v Adobe Flash

22. Mohu nahradit či změnit obrázky a grafiku použitou v designu za vlastní?

Ano, samozřejmě.

23. Kde najdu kvalitní obrázky/fotky pro úpravu designu?

Doporučujeme nakupovat obrázky na IconDenom či ProClipart.

24. Zajímalo by mě, zda byste mi poskytli kontakt na tvůrce určitého designu?

Omlouváme se, ale naše politika je bez výjimek nesdělovat kontakty na smluvní designery. Můžete však kontaktovat profesionální tvůrce designu na WebČesky.cz.

25. Je možné používat vámi nabízené designy pro tvorbu webových prezentací mých zákazníku?

Ano. Je to správná volba pro ty, kteří chtějí nabízet svým zákazníkům vysoce kvalitní vzhledy webů a také chtějí ušetřit čas a náklady. Berte na vědomí, že s nakoupeným designem smíte vytvořit pouze jeden projekt (na jedné doméně).