Kategorie šablon

Zobrazit vše 

PODMÍNKY UŽITÍ:

1. DULEŽITÉ INFORMACE

Měli byste věnovat čas a přečíst si následující podmínky užití. Váš nákup potvrzuje, že jste si přečetl/a tyto podmínky a bezvýhradně s nimi souhlasíte.

Prodejcem je Artvertex, Inc., 1618 SHEEPSHEAD BAY RD, Brooklyn, New York 11235, USA.

2. LICENCE

Naše stránky vám zpřístupní neexkluzivní omezenou licenci na užití designu (šablony) a dalších produktů prodávaných prostřednictvím tohoto serveru vytvořených nezávislými poskytovateli obsahu (dále jen "designy") v souladu s těmito Podmínkami užití (dále jen "licence") vydanými poskytovatelem a naším serverem.

3. OMEZENÍ LICENCE

Smíte použít každý design jen na jednom serveru náležejícímu pouze vám nebo vašemu klientovi. Musíte si zakoupit stejný design podruhé, pokud jej chcete použít na dalším jiném projektu.

4. ÚPRAVY

Smíte upravit poskytnutý design tak, aby splňoval vaše představy.

5. NEPOVOLENÉ UŽITÍ

Upravený i neupravený námi dodaný design nesmíte umístit na disketu, CD, website a další elektronická media a dále je distribuovat nebo prodávat bez našeho písemného souhlasu.

6. PŘEVODITELNOST

Nesmíte přenést, předat, darovat tuto licenci komukoliv dalšímu bez písemného souhlasu tvůrce a poskytovatele.

7. NAŠE ZÁRUKA VRÁCENÍ PENĚZ

Protože náš server je pouze prodejce a tento produkt svou podstatou nemuže být vrácen a vyměňován, neposkytujeme vrácení peněz ani výměnu na žádný zakoupený produkt. Prosíme, seznamte se důkladně s informacemi obsaženými v dodávaných podkladech. Výjimku tvoří pouze případ, kdy dodaný produkt není dodán tak, jak je popsán v nabídce. Termín možného dovolání je jeden týden po uzavření nákupu.

8. VLASTNICTVÍ

Nesmíte design prohlašovat za intelektuální nebo exkluzivní vlastnictví. Všechny designy jsou majetkem třetích stran. Designy jsou nabízeny "jak je" a bez jakékoliv záruky. V žádném případě nenese autor ani distributor zodpovědnost za nesprávné užití designu. Právní vymáhání záruky i zodpovědnosti je vyloučeno.

9. KONTROLA PROTI FRAUDU (ZADÁVÁNÍ NESPRÁVNÝCH ČÍSEL KARET)

Předání a dodání designu muže být zdrženo kvůli manuální kontrole proti fraudu až o 10-20 minut, ale také muže být pozdrženo o dobu delší (až o 20 hodin) pro důkladnější ověření. Kontrola se provádí kvuli vysokému nárůstu fraudu prováděných osobami, které nejsou držiteli kreditních karet použitých k nákupu. Při nákupu na fakturu se čeká na připsání částky na účet, pak je teprve design dodán nakupujícímu.

11. INSTALACE PRODUKTU

Neinstalujeme žádný produkt, pro který prodáváme šablony a který instalaci vyžaduje (osCommerce, Zen Cart šablony apod.) Instalace těchto šablon je placená služba, která není zahrnuta v ceně šablony.

V případě zájmu můžete využít placených služeb tvorby webů WebČesky.cz.

Vyhrazujeme si právo tyto podmínky kdykoliv změnit bez předchozího upozornění.